نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مسافرت نرفتن شوهر

900
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17586
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مسافرت نرفتن شوهر

من شاغل هستم و در طول هفته از صبح تا ساعت 2 سرکار هستم و تا شوهرم سر کار بیاد میشه ساعت 3 که باید ناهار و بقیه کارها را انجام بدم. خلاصه در طول روز مشغول هستم. فقط یه پنجشنبه و جمعه و تعطیلات یه کم بیکار هستم. خیلی دوست دارم موقع تعطیلات و بیکاری از خونه بزنم بیرون و به یک مسافرت هر چند نزدیک برم. اما شوهرم اصلا علاقه ای به بیرون رفتن نداره . من در این شهر غریبه ام و دوستی ندارم که برم پیشش یا باهاش جایی برم. و فقط میتونم با شوهرم برم بیرون اما اون نمیاد و.... به نظر شماها من چیکار کنم؟ همیشه رو همین موضوع دعوامون میشه .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مسافرت نرفتن شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saraamiri نمایش پست ها
    من شاغل هستم و در طول هفته از صبح تا ساعت 2 سرکار هستم و تا شوهرم سر کار بیاد میشه ساعت 3 که باید ناهار و بقیه کارها را انجام بدم. خلاصه در طول روز مشغول هستم. فقط یه پنجشنبه و جمعه و تعطیلات یه کم بیکار هستم. خیلی دوست دارم موقع تعطیلات و بیکاری از خونه بزنم بیرون و به یک مسافرت هر چند نزدیک برم. اما شوهرم اصلا علاقه ای به بیرون رفتن نداره . من در این شهر غریبه ام و دوستی ندارم که برم پیشش یا باهاش جایی برم. و فقط میتونم با شوهرم برم بیرون اما اون نمیاد و.... به نظر شماها من چیکار کنم؟ همیشه رو همین موضوع دعوامون میشه .
    دوست عزیز اینکه شوهر شما هم مثل بسیاری از افراد جامعه دچار روزمرگی شده ، شکی درش نیست

خو گرفتن به یک حالت و عادت کردن به یک روال مشخص فرد رو تنبل و بی تفاوت میکنه

شما میتونید دوستانی رو برای خودتون پیدا کنید یکی از این راه ها یادگیری یک هنر و یا موسیقیه

که میتونه در تخلیه خستگی های روزمره شما رو یاری کنه

نام نویسی در گروه های پیاده روی و یا کوهنوردی که معمولا" به تورهای نزدیک در شهرهای اطراف میرن

مورد دوم شدیدا" حال و هوای شما رو تغییر میده و دوستان خوبی رو به شما معرفی میکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد